Studio 511 Pitangueiras - Na Quadra Da Praia
Tijdens hun verblijf in 1-slaapkamer Studio 511 Pitangueiras - Na Quadra Da Praia Guarujá, kunnen gasten het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande bezoeken, gelegen op op 4 km verderop. Actieve gasten kunnen genieten van het gemak van een golfclub.
De locatie aan het strand in de Pitangueiras wijk van Guarujá biedt snelle toegang tot de Shopping La Plage, die binnen 5 minuten loopafstand ligt. Het Acqua Mundo aquarium kan op 3 km van Studio 511 Pitangueiras - Na Quadra Da Praia van 30 m² worden bereikt. Tot de interessante bezienswaardigheden behoort onder andere Secretaria de Turismo de Guarujá, gelegen in de onmiddellijke nabijheid van dit strand appartement.
Voor extra gemak zijn er 1 badkamer in deze strand accommodatie in Guarujá. Er is ook een douche.
Geniet van een kitchenette in Studio 511 Pitangueiras - Na Quadra Da Praia met een koelkast en keukengerei voor uw gemak. De Centro bushalte bevindt zich op slechts 10-minuten loopafstand van het appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Bueno3301 km
- Jardim Astúrias1704 km
- Lookout Galheta1745 km
- Ilha Pompeba737 km
- strand Asturias1340 km
- Praia do Monduba3893 km
- Guaiuba Beach3723 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas91 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Studio 511 Pitangueiras - Na Quadra Da Praia?
Gasten van dit strand Studio 511 Pitangueiras - Na Quadra Da Praia kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande, op 4 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Aquarium van Santos (6 km) en het Acqua Mundo aquarium (3 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Studio 511 Pitangueiras - Na Quadra Da Praia?
De prijs van het boeken van Studio 511 Pitangueiras - Na Quadra Da Praia is $57. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Studio 511 Pitangueiras - Na Quadra Da Praia?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Studio 511 Pitangueiras - Na Quadra Da Praia verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 30 vierkante meters.